Четвърто място за танцова двойка с плевенско участие

Както “Посредник” вече писа, на 16 април в Пазарджик се проведе Открит турнир по спортни танци. В клас “13 С” участваха 11 двойки. Сред тях бе и двойката Тихомир Тилев и Силвия Докторова. Участието на плевенчанина и на неговата партньорка от Троян в надпреварата бе за трупане на точки, които ще им позволят преминаването в по-горната категория “Б”. След отлично изиграна програма двамата спечелиха 2 точки и се класираха на четвърта позиция. Фаворитите в групата Марио Георгиев и Елеонела Горанова от клуб “Поморие” останаха на второ място, а първото заеха двойката на домакина “Импулс тим” – Никола Вардев и Венцислава Бормалийска.
В този ден се е провел и турнир по спортни танци за купа “Пазарджик”. Двойката Тихомир Тилев и Силвия Докторова участва при юношите 13-15 години където се състезава с 30 двойки. В клас “латино” двамата достигнаха до полуфиналите, където се класираха на 12-а позиция. Победители в този клас са Костадин Василев и Екатерина Маркелова от клуб “Алекс” – Пловдив.
Следващото състезание за двамата спортни таланти ще е на 15 май в Казанлък.

Източник: Посредник